8 MIEJSCE zajęli młodzi futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-14 rozegranych w dniach 25-26.01.2014r. w Gliwicach.

MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA LZS  - "OPMAR" ŁYSKI-ZŁOTORIA .

Liga "EDMARK" - halowy turniej piłki nożnej
.

Skład drużyny, stoją od lewej : Radosław Demiańczuk , Adam Ignaczuk , Marek
Stypułkowski , Maciej Czech , w rzędzie dolnym od lewej : Mariusz Gałczyk ,
Tadeusz Dąbrowski , Grezgorz Niwiński , Damian Dąbrowski

EDMARK pokonał lidera !

Bardzo interesująco było na parkiecie PG1 przy ul. Matejki. A wszystko to za sprawą występu zespołu EDMARK - u. Najpierw, niejako na rozgrzewkę, pokonali FC Turbodymomenów, by później stoczyć pojedynek z liderującymi „szczupłymi”. Do przerwy widniał wynik bezbramkowy. Zaraz na początku drugiej części prowadzenie objął Slim AC . Wydawać by się mogło, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. I tak się stało tyle, że ...dla EDMARK -u.

Sportowo w Łapach: Gorąco w łapskich Edmark Ligach

Temperatura, na zewnątrz, dochodzi do -20 stopni Celsjusza ale w łapskich halach sportowych jest gorąco. Wszystko to za sprawą rywalizacji sportowej w miejskich Edmark Ligach. Do siatkarek i siatkarzy oraz piłkarzy dołączyli koszykarze. Najważniejsze, ze wszystko odbywa się w prawdziwie sportowej atmosferze.

Bez Litości polegli. Zatorze przed Bramsterem

W rywalizacji piłkarzy na uwagę zasługuje seria przegranych zespołu Bez Litości. Drużyna uważana za faworyta przegrała trzy kolejne pojedynki i zamiast o medale będzie musiała walczyć o pozostanie w drugiej rundzie. Otrząsnął się FC Turbodymomen, który po serii porażek odniósł dwa zwycięstwa. W dalszym ciągu liderują „szczupli” ze Slim American Coast przed AC daj na tace. Pewne i wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Edmark-u z Piętkami . Następna runda rozgrywek już w Nowym Roku.

Swojskie NBA
Wreszcie wystartowała EDMARK Liga koszykówki panów. W inauguracyjnych pojedynkach zobaczyliśmy koszykarzy Schowajd Pistons, którzy dopiero w czwartej kwarcie przypieczętowali zwycięstwo nad Mamma Mia wygrywając 63:42. Pierwsze trzy odsłony były bardzo wyrównane.
W drugi meczu G>T>W> inaczej ograło Uhowo Lakers 57:46. Lakersi rozpoczęli od prowadzenia po pierwszej kwarcie. Po drugiej mieli już tylko jedno oczko przewagi. Później dominowali ich rywale zwyciężając ostatecznie 57:46.